Sztandar Klanu *TnT*
Dodane przez KorneL dnia Marzec 26 2008 21:22:34
Drodzy Klanowicze i/lub goście!

Jak pewnie zauważyliście, nie tak dawno wzbogaciliśmy naszą jakże cudowną stronę o podkład muzyczny, nadający jej niepowtarzalny klimat. Niektórym klanowiczom Może to sprawiać kłopot, lecz jest to kwestia jednorazowej instalacji wtyczek (lub Quick Time'a) potrzebnych do odblokowania nieobsługiwanego formatu pliku muzycznego.

(Koniec chrzanienia Kornela, przechodzimy do rzeczy (dop. Mordzio^^))

Piszę tego newsa z tak na prawdę jednego ważnego powodu. Mianowicie umieściłem na stronie kilka prac naszego drogiego Skulla, który ostatnio bardzo się przysłuża w rozbudowywaniu strony pod względem graficznym. Nie chodzi mi tu tylko o dodanie Obrazków "rodem z w40k" do kategorii newsów, ale również - tak jak zresztą temat mówi, w zakładce DOWNLOAD pojawiło się kilka prac Skulla, które mieliście już okazję zobaczyć na starym forum. Do wiadomości dla nowych użytkowników - są to naramienniki oraz flagi reprezentujące nasz klan. Zapraszam do pobierania owych prac i "instalowania" ich w swojej grze.
Aby nie było pytań, przypomnę, iż Naramienniki wrzucamy bezpośrednio do folderu Badges w głównym katalogu gry, natomiast Flagi wrzucamy do folderu Banners, również w głównym katalogu Warhammera.

Wspomnę również, że jeżeli któryś z Klanowiczów ma jakieś ciekawe propozycje flag/naramienników, które chciałby pokazać/rozpowszechnić w klanie, zgłosi się do mnie, natomiast ja dodam je do zakładki Download.

Tyle ode mnie
Pozdro Admin.

(korekta - Odpad Atomowy)